wtorek, 21 stycznia 2020

Girona - Villarreal

22 stycznia o godzinie 21:00 w ramach rozgrywek Pucharu Króla w Hiszpanii - kolejne kluby podejmą ze sobą rywalizację w ramach 1/16 finału. Obecnym zwycięzcą z przed roku jest Valencia.

Copa del Rey


Gospodarze podejmą u siebie "żółtą łódź podwodną" - gdyż ta nazwa określa właśnie klub gości - Villarrealu. Girona to klub grający w LaLiga2, czyli drugim poziomie rozgrywek piłkarskich w Hiszpanii. Zajmują tam lokatę 7, a ostatnio nie wiodło się im zbyt dobrze...

Girona - Villarreal / Puchar Króla
Girona - Villarreal / Puchar Króla - Źródło zdjęcia
Na ostatnie 5 spotkań ligowych gospodarze przegrali aż 4 spotkania - tracąc przy tym 8 bramek. Wygrali jedynie u siebie 3:1 z przedostatnim w tabeli Extremadura UD.

Villarreal w gazie


Po listopadowej serii porażek Villarrealu, w końcu złapali wiatr w żagle i zaczęli mocno punktować. Zwycięstwo nad 6 w tabeli Sociedad, 5 Getafe, 4 Sevillą to tylko potwierdza. Ostatnia porażka z Espanyolem u siebie jest do wyjaśnienia - to klub z ostatniego miejsca w tabeli, który ma już nóż na gardle przed rundą wiosenną i walką o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywek.

Vamos!


Uważam, że goście wygrają to spotkanie, są drużyną znacznie lepszą. Warto dodać, że Girona w poprzedniej rundzie Pucharu Króla w meczu wyjazdowym z Kartaginą, doprowadziła do cudownego remisu w '94 minucie po bramce Miquel I. - co później zaowocowało ich ostatecznym zwycięstwem 2:4. W tym spotkaniu stawiałbym na wynik 0:2.

Betclick - Odbierz Bonus

Typ: Villarreal
Kurs: 2,20 w Betclick

Wynik meczu: 0:3

Powodzenia!
KingBet.pl - Królewski Zakład

4 komentarze:

  1. O ile wiem na jaką kwotę wycenić dom to problem będzie z kobietą :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsze koty za płoty! Wynik 0:3.

    EURYPIDES rzekł kiedyś: "Zły początek, zły koniec przynosi..."

    Cieszę się, że KingBet już to nie grozi.

    OdpowiedzUsuń