piątek, 17 stycznia 2020

KingBet.pl - Królewski Zakład - Typy Bukmacherskie

Jest to pierwszy wpis na stronie www.KingBet.pl - ten post rozdziewicza to wszystko co dopiero nastąpi, a przekonasz się o tym w czasie. Teraz wedle Twojego uznania dodaj stronę do zakładek i wbijaj tu każdego dnia!

Królewski Zakład


Misją strony jest przede wszystkim pomoc odwiedzającemu w doborze typu bukmacherskiego jak i też w czysto pojęto luźnej "zabawie" - rozrywce; jakkolwiek to rozumiejąc - podejścia do zakładów sportowych z pewną dozą dystansu.

www.KingBet.pl

Darmowe Typy Bukmacherskie - Królewski Zakład - www.KingBet.pl - Zakłady bukmacherskie to pewien rodzaj finansowej inwestycji. Mawiają mędrcy, że "KTO GRA TEN WYGRAĆ MUSI". Świat sportu w połączeniu z ryzykiem stawki pieniądza to wszechświat dużych emocji. Dyscyplina wyścigu uczuć, a cechy lidera tego sportu to tak zwany "Poker Face" - kontrola emocji. Zostań mistrzem samego siebie!

Darmowe typy bukmacherskie


Strona została założona 3 stycznia 2020 roku, a jej celem jest przedstawianie wyników sportowych przed rozpoczęciem meczów w ramach luźnej sugestii - "przewidywania" - na podstawie merytorycznych argumentów - tak zwanej analizy, ale nie tylko.

+ Etymologia (geneza) - nazwy strony pochodzi z zestawienia dwóch słów z języka angielskiego (King - król ; Bet - zakład). 
+ Autorem strony jest osoba z pod znaku wodnika (cechy: niezależność, wolność, nietuzinkowe rozwiązania itd.), rocznik 1990.

www.KingBet.pl


Pod tym linkiem znajdziesz:
- Regulamin, zasady i pomoc

Oficjalne profile na portalach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/KingBetPL
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCUwNBB4ke3nTdI8bzcVi-7w?sub_confirmation=1

Jeżeli chcesz skontaktować się z właścicielem strony - zobacz tutaj: Kontakt.

Powodzenia!
KingBet.pl - Królewski Zakład

1 komentarz:

  1. Powodzenia, będę śledził stronkę. Oby typy były trafne, bo to jest najważniejsze i dobra zabawa.

    OdpowiedzUsuń