Reguły, zasady i pomoc

Polityka prywatności


Pod tym linkiem znajdziesz szczegółową politykę prywatności*.
* Czy ktoś w ogóle to kiedykolwiek przeczytał? 🤔

Regulamin / Dekalog / 10 przykazań


1. Użytkownicy powinni przestrzegać obowiązującego ustawodawstwa kraju, w którym zamieszkują i/lub przebywają. Zastosowanie mają Kodeksy cywilny i Kodeks karny.

2. Serwis KingBet.pl zastrzega sobie prawo do modyfikowania tych Reguł i zasad.

3. Należy korzystać z KingBet.pl zgodnie z przyjętymi w Polsce zwyczajami i zgodnie z międzynarodowym prawem UE.

4. KingBet.pl nie odpowiadają za treść publikowanych komentarzy użytkowników oraz wpisów na LiveChacie. Jeśli któryś z komentarzy łamie przepisy prawa, ingeruje w Twoją godność - możesz zawsze zgłosić to do organów ścigania - masz do tego prawo.

5. Spam w majestacie prawa jest karalny.

6 Serwis KingBet.pl dostarcza informacje na temat zakładów bukmacherskich możliwie rzetelnie. Z przyczyn od nas niezależnych nie jest to zawsze możliwe, dlatego po stronie Użytkownika leży obowiązek sprawdzenia obowiązującego w danym dniu Regulaminu promocji na stronie bukmachera.

7. Serwis KingBet.pl nie ponosi odpowiedzialności, nie zapewnia zabezpieczenia lub gwarancji (wyraźnej lub domniemanej), że treść strony internetowej jest bezbłędna ani że informacje i funkcje dostępne na stronie są wiarygodne. Ci, którzy zdecydują się na wejście na Stronę, robią to z własnej inicjatywy i są odpowiedzialni za swoje działania. Korzystanie z KingBet.pl odbywa się na wyłączne ryzyko Użytkownika.

8. Jednakże serwis KingBet.pl nie gwarantuje, że działania będą w pełni satysfakcjonujące.

9. Serwis KingBet.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody, bezpośrednie lub pośrednie, które Użytkownik lub osoba trzecia może ponieść w wyniku korzystania z KingBet.pl. Treści zamieszczane na KingBet.plsubiektywne i tak też powinny być odbierane.

10 Użytkownik powinien być świadomy, że mogą wystąpić:
 • Błędy w pisowni, mylne interpretacje, przesłyszenia, błędy w tłumaczeniu, błędy w rejestracji, oczywiste błędy, błędy siły wyższej, zagrożenia techniczne, atak na serwis itp.
 • W przypadku zaburzenia działania KingBet.pl spowodowanych działaniem wirusów, wszelkie szkody, koszty, wydatki, straty lub roszczenia spowodowane są przez wspomniane wirusy.

Nota prawna

*decyzja inwestycyjna jest tu rozumiana jako zawarcie zakładu sportowego/bukmacherskiego

Informacje i dane zawarte w serwisie internetowym nie mogą stanowić podstawy do podjęcia decyzji inwestycyjnej (zawarcia zakładu bukmacherskiego). Ryzyko podjęcia decyzji inwestycyjnej przy wykorzystaniu informacji zamieszczonych w niniejszym serwisie oraz ryzyko użycia informacji zamieszczonych w niniejszym serwisie w jakimkolwiek celu, ponosi wyłącznie użytkownik serwisu.

1. Inwestowanie (zawarcie zakładu sportowego) jest zawsze procesem obarczonym ryzykiem, dla przykładu decyzja inwestycyjna może spowodować utratę nawet całości zainwestowanego w nie kapitału.

2. Wszelkie dane, materiały, informacje, obliczenia, analizy, artykuły, opracowania itp. znajdujące się w Serwisie KingBet.pl mają wyłącznie charakter informacyjny lub statystyczny. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników Serwisu są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

3. Wszelkie dane, materiały, informacje, obliczenia, analizy itp. znajdujące się w KingBet.pl nie mogą być traktowane jako sugestia lub zachęta do dokonania konkretnej decyzji inwestycyjnej.

4. Wszelkie dane, materiały, informacje, obliczenia, analizy, artykuły, opracowania itp. znajdujące się w KingBet.pl nie mogą być traktowane jako porada inwestycyjna.

5. Wszelkie opinie, poglądy, komentarze, wiadomości znajdujące się w KingBet.pl stanowią subiektywny przejaw osobistej wiedzy oraz doświadczenia ich autorów i nie powinny być interpretowane jako sugestia lub zachęta do dokonania konkretnej decyzji inwestycyjnej.

6. Wszelkie dane, materiały, informacje, obliczenia, analizy, artykuły, opracowania oraz opinie, poglądy, komentarze, wiadomości itp. znajdujące się w KingBet.pl nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.).

7. Wszelkie dane, materiały, informacje, obliczenia, analizy, artykuły, opracowania oraz opinie, poglądy, komentarze, wiadomości itp. znajdujące się w KingBet.pl nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715).

8. Wszelkie dane, materiały, informacje, obliczenia, analizy, artykuły, opracowania itp. znajdujące się w KingBet.pl nie są przygotowywane w oparciu o analizę sytuacji finansowej konkretnego Użytkownika Serwisu.

9. Nie gwarantujemy pełnej integralności i nie odpowiadamy za błędy w danych pochodzących od firm bukmacherskich lub jakichkolwiek innych zbliżonych źródeł, które to dane będą następnie importowane do baz danych zamieszczonych w Serwisie.

10. Wszelkie dane, materiały, informacje, obliczenia, analizy, artykuły, opracowania oraz opinie, poglądy, komentarze, wiadomości itp. znajdujące się w KingBet.pl nie mogą być postrzegane i traktowane przez Użytkowników Serwisu jako zapewnienie i/lub gwarancja osiągnięcia potencjalnych lub spodziewanych rezultatów, np. zysków lub określonych stóp zwrotu z inwestycji.

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2020

🤕 Pomoc


Zakłady sportowe to gra, w której przede wszystkim liczy się wiedza. Przy odrobinie ryzyka i dokładnej analizie spotkań sportowych, formy poszczególnych zawodników, okoliczności, w których rozegrany zostanie konkretny mecz, a także wielu innych czynników, można wygrać naprawdę duże pieniądze.
Ryzyko, które zapewnia emocje nieodłącznie związane z zakładami bukmacherskimi, powoduje jednak, że pieniądze można jednak też stracić. Dobrze wie o tym każdym, kto obstawia.
Dopóki kontroluje się swoje wydatki na zakłady i traktuje się je jako rozrywkę, a nie potencjalne źródło zarobków, wszystko jest w porządku. Problem może zacząć się pojawiać, gdy po kilku przegranych zakładach jedynym celem gracza staje się odegranie straconych pieniędzy.
STS promuje odpowiedzialną grę. Chcemy by zakłady sprawiały radość, a nie stawały się źródłem problemów. Jeśli obawiasz się, że możesz mieć kłopot, odpowiedz na poniższe pytania. Jeśli na więcej niż na siedem z nich odpowiedz brzmi twierdząco, skontaktuj się z profesjonalistami, którzy zajmują się problemami uzależnień.
 • Czy kiedykolwiek traciłeś czas przeznaczony na pracę lub szkołę z powodu hazardu?
 • Czy uprawianie hazardu powodowało kiedykolwiek, że twoje życie rodzinne stawało się nieszczęśliwe?
 • Czy hazard wpływał na twoją reputację?
 • Czy kiedykolwiek odczuwałeś wyrzuty sumienia po grze?
 • Czy kiedykolwiek uprawiałeś hazard, aby zdobyć pieniądze na spłatę długów albo by rozwiązać finansowe trudności?
 • Czy uprawianie hazardu powodowało zmniejszenie się twojej ambicji lub skuteczności?
 • Czy po przegranej czułeś, że musisz wrócić, tak szybko jak to możliwe, by odrobić swoje straty?
 • Czy po wygranej miałeś silny przymus, aby wrócić i wygrać więcej?
 • Czy często uprawiałeś hazard dopóki twoja ostatnia złotówka została przegrana?
 • Czy kiedykolwiek brałeś pożyczki, aby sfinansować swój hazard?
 • Czy kiedykolwiek sprzedałeś coś, aby sfinansować hazard?
 • Czy byłeś niechętny, aby użyć "hazardowych pieniędzy" na normalne wydatki?
 • Czy hazard powodował, że przestawałeś dbać o dobrobyt własny lub swojej rodziny?
 • Czy kiedykolwiek uprawiałeś hazard dłużej niż zaplanowałeś?
 • Czy kiedykolwiek grałeś, aby uciec od zmartwień i kłopotów?
 • Czy kiedykolwiek popełniłeś lub rozważałeś popełnienie nielegalnego czynu, aby sfinansować hazard?
 • Czy uprawianie hazardu powodowało, że masz kłopoty ze snem?
 • Czy kłótnie, rozczarowania lub frustracje wywołują w twoim wnętrzu impuls do hazardu?
 • Czy kiedykolwiek miałeś pragnienie, aby świętować jakieś szczęśliwe wydarzenia poprzez uprawianie hazardu przez kilka godzin?
 • Czy kiedykolwiek brałeś pod uwagę autodestrukcję lub samobójstwo w wyniku twojego hazardu?
Źródło: http://www.anonimowihazardzisci.org/20pytan.php

Gdzie szukać informacji o uzależnieniu od hazardu?

Kontakt z właścicielem strony znajdziesz pod tym linkiem. 

2 komentarze:

 1. Cytując klasyka:
  "Tam gdzie kończą się REGUŁY, zaczyna się PRUSZKÓW..."

  OdpowiedzUsuń
 2. Zasady są po to, żeby je łamać xD!

  OdpowiedzUsuń